Niebiescy ''Niebiescy'' tryumfują w turnieju im. Gerarda Cieślika! Żółci tuż za podium!

W niedzielę w chorzowskiej hali MORiS przy ulicy Dąbrowskiego odbyła się kolejna edycja turnieju im. Gerarda Cieślika - CityGlass Cup 2019, skierowanego do piłkarzy z rocznika 2006.

Tegoroczną imprezę swoją obecnością uświetnili zawodnicy GKS-u Jastrzębie, APN-u Czeladź, Zantki Chorzów, oraz AKS-u Cez Wyzwolenie Chorzów. Stawkę uzupełniły dwie drużyny gospodarzy, UKS-u Ruch Chorzów oraz dwie ekipy nasz Akademii - niebieska i żółta.

Bezdyskusyjnym zwycięzcą turnieju została nasza grupa "niebieska", która wygrała wszystkie ze spotkań i nie straciła ani jednego gola. "Żółci" uplasowali się tuż za podium, na miejscu czwartym.

Statuetkę dla najlepszego zawodnika odebrał Maciej Wolski. Gratulujemy!

RUCH CHORZÓW "NIEBIESKI"

Faza grupowa:

Ruch Chorzów - Ruch Chorzów Żółty 0:0

Ruch Chorzów - Wyzwolenie Cez Chorzów 3:0 (Wolski -2, Nowiński)

Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów I 1:0

Półfinał:

Ruch Chorzów - GKS Jastrzębie 1:0 (Wolski)

Finał:

Ruch Chorzów - APN Czeladź 2:0 (Wolski, Nowiński)

RUCH CHORZÓW "ŻÓŁTY"

Ruch Chorzów - Ruch Chorzów Niebieski 0:0

Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów II 3:0 (Wleciałowski -2, Pisarski)

Ruch Chorzów - AKS Wyzwolenie Cez Chorzów 2:1 (Gansiniec, Grum)

Półfinał

Ruch Chorzów - APN Czeladź 1:1 (po dogrywce 1:2)

Mecz o III miejsce

Ruch Chorzów - GKS Jastrzębie 0:5

Wzorem lat ubiegłych i w tym roku organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Na zakończenie turnieju zebrana na trybunach publiczność i mogła zobaczyć pokaz freestyle football.

Kadra Ruch Niebieski: Bąk- Imiolek, Chruściński, Lenert , wolski , Szczepaniak, Sołtys, Herko, Nowiński

Kadra Ruch Żółty: Grum- Hachuła, Kaczmarek, Wleciałowski , Kula , Pisarski, Molerus , Gansiniec, Łazaj, Mazurek

Źródło: własne