U13/2005: ''Akcje nie urywały się w połowie'' - pewna wygrana w Siemianowicach, kontuzja Dominika Łosika

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW

MKS SIEMIANOWICZANKA - RUCH CHORZÓW 0:6

Trener Mateusz Markiewicz: W stosunku do poprzedniego meczu było widać różnicę. Siemianowiczanka próbowała przynajmniej atakować i grać w miarę otwarcie. Natomiast trzeba pochwalić bramkarza gospodarzy, który wybronił 10 - 12 sytuacji i dzięki jego interwencjom wynik nie był dzisiaj dwucyfrowy. Po wielu latach grania na pozostawiającym wiele do życzenia boisku w Siemianowicach, dziś mieliśmy okazję sprawdzić nowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. Grało się na nim bardzo dobrze - konstruowaliśmy wiele ciekawych, składnych akcji, które nie urywały się w połowie, ale było zakończone strzałem na bramkę.

Wiadomo, że rywal nie był z górnej półki - cieszy nas dzisiejsze zwycięstwo i to, że mogliśmy pograć na fajnym boisku. Martwi natomiast sytuacja z 20 minuty, gdzie po przebitce, z jednym z zawodników Siemianowiczanki ucierpiało kolano Dominika Łosika. Wkrótce się dowiemy czy wszystko jest ok. Mam nadzieję, że Dominik szybko wróci do zdrowia, bo jest potrzebny zarówno nam, jak i Kadrze Śląska. Słowa pochwały dla całej drużyny.

Bramki Ruch Chorzów: Gawroński, Tukaj, Machura, Ryszczyk, Wolski, Łosik

Skład: Szkutek, Goleśny, Wollny, Sitek, Łosik, Sęk, Wolski, Polok, Ryszczyk / Tukaj, Myszor, Kurpas, Kmiecik, Surlej, Maroń, Machura, Gawroński

Następny mecz: 21.10, godz. 11.00 - Ruch Chorzów - AKS 2 Mikołów

Źródło: własne