U13/IV: ''Był to najlepszy mecz'' - bez punktów w Rudzie Śląskiej /foto/

IV KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW

 SLAVIA RUDA ŚL. - RUCH CHORZÓW  4:1 

Trener Marcin Polok: Dziś chłopcy pokazali mądrość piłkarską i wolę walki, gdyż mogę śmiało powiedzieć, że to był najlepszy rozegrany mecz przez chłopaków w tej rundzie. Wszystkie nasze akcje były płynne, składne i przemyślane, a przede wszystkim cieszyły oko trenera i kibiców. Dziękuję chłopakom za wspaniały mecz i oby było takich więcej.

Poprawiono: niedziela, 14, październik 2018 14:29

Odsłony: 95

Czytaj więcej: U13/IV: ''Był to najlepszy mecz'' - bez punktów w Rudzie Śląskiej /foto/

U13/2006: ''Skuteczność była wyższa'' - wygrana z MCiKS, hat-trick Latuska

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW

RUCH CHORZÓW - MCIKS W JAWORZNIE 5:1 

Trener Michał Winciersz: Brawa dla chłopaków za postawę w dzisiejszym meczu, bo od początku byliśmy zespołem lepszym. Chłopcy byli konsekwentni zarówno w grze obronnej, jak i posiadając piłkę, realizowali założenia i z tego powodu bardzo się cieszymy. Potrafiliśmy stworzyć dogodne sytuacje pod bramką przeciwnika, a nasza skuteczność była wyższa aniżeli we wcześniejszych spotkaniach, Dodam, że wszystkie padły po składnych akcjach zespołowych. Na wyróżnienie zasługuje postawa Kacpra Latuska, który ustrzelił hat-tricka.

Poprawiono: niedziela, 14, październik 2018 06:54

Odsłony: 153

Czytaj więcej: U13/2006: ''Skuteczność była wyższa'' - wygrana z MCiKS, hat-trick Latuska

U13/IV: ''Byliśmy wystraszeni i niezdecydowani'' - Niebiescy wypunktowani w Mikołowie

IV KATOWICKA LIGA MŁODZIKÓW

 AKS MIKOŁÓW - RUCH CHORZÓW  7:0 

Trener Marcin Polok: Mecz z gatunku tych, których nie chcemy już rozgrywać. Byliśmy wystraszeni i niezdecydowani. Często traciliśmy piłkę i dawaliśmy przeciwnikowi możliwość przeprowadzenia kontrataku. To przynosiło skutek w postaci sytuacji bramkowych, z których aż siedem zostało zamienione na gole. Drużyna z Mikołowa wykorzystała wszystkie nasze błędy. Kolejny mecz gramy dopiero 10-go października, ponieważ w najbliższej kolejce przypada nam vacat. 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski