U13/2005: ''Akcje nie urywały się w połowie'' - pewna wygrana w Siemianowicach, kontuzja Dominika Łosika

IV OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW

MKS SIEMIANOWICZANKA - RUCH CHORZÓW 0:6

Trener Mateusz Markiewicz: W stosunku do poprzedniego meczu było widać różnicę. Siemianowiczanka próbowała przynajmniej atakować i grać w miarę otwarcie. Natomiast trzeba pochwalić bramkarza gospodarzy, który wybronił 10 - 12 sytuacji i dzięki jego interwencjom wynik nie był dzisiaj dwucyfrowy. Po wielu latach grania na pozostawiającym wiele do życzenia boisku w Siemianowicach, dziś mieliśmy okazję sprawdzić nowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. Grało się na nim bardzo dobrze - konstruowaliśmy wiele ciekawych, składnych akcji, które nie urywały się w połowie, ale było zakończone strzałem na bramkę.

U13/2005: Dominik Łosik powołany na mecz z Dolnośląskim ZPN!

Wydział Śląskiego Związku Piłki Nożnej wraz z trenerami ŚlZPN przedstawił listę zawodników Reprezentacji naszego województwa - rocznik 2005 (U-13) powołanych na mecz z Dolnośląskim ZPN, który 18 października odbędzie się w Sosnowcu na boisku AKS-u Niwka.

Miło nam poinformować, że w gronie osiemnastu powołanych znalazł się przedstawiciel naszej Akademii, Dominik Łosik.

Dominikowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Poprawiono: piątek, 13, październik 2017 14:59

Odsłony: 186

U13/2005: ''Szymon Bąk - zawodnik uniwersalny'' - wspaniałe widowisko w meczu na szczycie tabeli /foto/

RUCH CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE 3:2

Trener Mateusz Markiewicz: Jeden z najważniejszych meczów, rewanż z GKS-em Katowice. Wiedzieliśmy, że będzie to trudna przeprawa, bo rywal poznał nasz styl grania i będzie chciał odpowiedzieć tym samym. Potwierdziło się to już w pierwszych minutach meczu. Obie drużyny zagrały bardo dobrze i stanęły na wysokości zadania. Walka, determinacja, odbiory - chłopcy stworzyli ciekawe widowisko. Trzeba powiedzieć, że w tym spotkaniu było mniej składnych, konstruktywnych akcji - zespoły nastawiły się na walkę, a pogoda sprzyjała takiej grze. Ustrzegliśmy się błędów z tyłu, wybroniliśmy w sytuacjach zagrożenia, a do tego potrafiliśmy przeciwnika skontrować.