Terminarz : --U-14 II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH--04

Kolejka 1

sobota, 19.08.2017
11:00 h MKS Olimpia Piekary Śl.-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 h UKS Gol Bieruń-SMS Ruda Śląska_ - _
11:00 h RKS Raków Częstochowa-KS Skra Częstochowa_ - _
11:00 h Ruch Chorzów S.A.-GTV Stadion Chorzów_ - _

Kolejka 2

sobota, 26.08.2017
11:00 h GKS Gieksa Katowice-GTV Stadion Chorzów_ - _
11:00 h KS Skra Częstochowa-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 h SMS Ruda Śląska-RKS Raków Częstochowa_ - _
11:00 h MKS Olimpia Piekary Śl.-UKS Gol Bieruń_ - _

Kolejka 3

środa, 30.08.2017
17:00 h UKS Gol Bieruń-GKS Gieksa Katowice_ - _
17:00 h RKS Raków Częstochowa-MKS Olimpia Piekary Śl._ - _
17:00 h Ruch Chorzów S.A.-SMS Ruda Śląska_ - _
17:00 h GTV Stadion Chorzów-KS Skra Częstochowa_ - _

Kolejka 4

sobota, 02.09.2017
11:00 h GKS Gieksa Katowice-KS Skra Częstochowa_ - _
11:00 h SMS Ruda Śląska-GTV Stadion Chorzów_ - _
11:00 h MKS Olimpia Piekary Śl.-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 h UKS Gol Bieruń-RKS Raków Częstochowa_ - _

Kolejka 5

sobota, 09.09.2017
11:00 h RKS Raków Częstochowa-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 h Ruch Chorzów S.A.-UKS Gol Bieruń_ - _
11:00 h GTV Stadion Chorzów-MKS Olimpia Piekary Śl._ - _
11:00 h KS Skra Częstochowa-SMS Ruda Śląska_ - _

Kolejka 6

sobota, 16.09.2017
11:00 h GKS Gieksa Katowice-SMS Ruda Śląska_ - _
11:00 h MKS Olimpia Piekary Śl.-KS Skra Częstochowa_ - _
11:00 h UKS Gol Bieruń-GTV Stadion Chorzów_ - _
11:00 h RKS Raków Częstochowa-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 7

sobota, 23.09.2017
11:00 h Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 h GTV Stadion Chorzów-RKS Raków Częstochowa_ - _
11:00 h KS Skra Częstochowa-UKS Gol Bieruń_ - _
11:00 h SMS Ruda Śląska-MKS Olimpia Piekary Śl._ - _

Kolejka 8

sobota, 30.09.2017
11:00 h GKS Gieksa Katowice-MKS Olimpia Piekary Śl._ - _
11:00 h SMS Ruda Śląska-UKS Gol Bieruń_ - _
11:00 h KS Skra Częstochowa-RKS Raków Częstochowa_ - _
11:00 h GTV Stadion Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 9

sobota, 07.10.2017
11:00 h GTV Stadion Chorzów-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 h Ruch Chorzów S.A.-KS Skra Częstochowa_ - _
11:00 h RKS Raków Częstochowa-SMS Ruda Śląska_ - _
11:00 h UKS Gol Bieruń-MKS Olimpia Piekary Śl._ - _

Kolejka 10

sobota, 14.10.2017
11:00 h GKS Gieksa Katowice-UKS Gol Bieruń_ - _
11:00 h MKS Olimpia Piekary Śl.-RKS Raków Częstochowa_ - _
11:00 h SMS Ruda Śląska-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 h KS Skra Częstochowa-GTV Stadion Chorzów_ - _

Kolejka 11

sobota, 21.10.2017
11:00 h KS Skra Częstochowa-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 h GTV Stadion Chorzów-SMS Ruda Śląska_ - _
11:00 h Ruch Chorzów S.A.-MKS Olimpia Piekary Śl._ - _
11:00 h RKS Raków Częstochowa-UKS Gol Bieruń_ - _

Kolejka 12

sobota, 28.10.2017
11:00 h GKS Gieksa Katowice-RKS Raków Częstochowa_ - _
11:00 h UKS Gol Bieruń-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 h MKS Olimpia Piekary Śl.-GTV Stadion Chorzów_ - _
11:00 h SMS Ruda Śląska-KS Skra Częstochowa_ - _

Kolejka 13

sobota, 04.11.2017
11:00 h SMS Ruda Śląska-GKS Gieksa Katowice_ - _
11:00 h KS Skra Częstochowa-MKS Olimpia Piekary Śl._ - _
11:00 h GTV Stadion Chorzów-UKS Gol Bieruń_ - _
11:00 h Ruch Chorzów S.A.-RKS Raków Częstochowa_ - _

Kolejka 14

sobota, 11.11.2017
11:00 h GKS Gieksa Katowice-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 h RKS Raków Częstochowa-GTV Stadion Chorzów_ - _
11:00 h UKS Gol Bieruń-KS Skra Częstochowa_ - _
11:00 h MKS Olimpia Piekary Śl.-SMS Ruda Śląska_ - _

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski