Terminarz: Wszystkie zespoły | * U14 III Wojewódzka Liga Trampkarzy Mł.


Kolejka 1

sobota, 30.03.2019
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-MUKP Dąbrowa Górnicza 2_ - _
11:00 APN Siemianowice Śl.-Zagłębie Sosnowiec 2_ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 Stadion Śląski Chorzów-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 2

sobota, 06.04.2019
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-Zagłębie Sosnowiec 2_ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-APN Siemianowice Śl._ - _

Kolejka 3

sobota, 13.04.2019
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 APN Siemianowice Śl.-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-GKS Gieksa Katowice 2_ - _
11:00 Stadion Śląski Chorzów-MUKP Dąbrowa Górnicza 2_ - _

Kolejka 4

sobota, 27.04.2019
11:00 Stadion Śląski Chorzów-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-APN Siemianowice Śl._ - _
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-Zagłębie Sosnowiec 2_ - _

Kolejka 5

sobota, 04.05.2019
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-GKS Gieksa Katowice 2_ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 APN Siemianowice Śl.-Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-MUKP Dąbrowa Górnicza 2_ - _

Kolejka 6

sobota, 11.05.2019
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-APN Siemianowice Śl._ - _
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 Stadion Śląski Chorzów-Zagłębie Sosnowiec 2_ - _

Kolejka 7

środa, 15.05.2019
18:00 LKS Unia Kosztowy-Stadion Śląski Chorzów_ - _
18:00 Ruch Chorzów S.A.-GKS Gieksa Katowice 2_ - _
18:00 Zagłębie Sosnowiec 2-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
18:00 APN Siemianowice Śl.-MUKP Dąbrowa Górnicza 2_ - _

Kolejka 8

sobota, 18.05.2019
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-APN Siemianowice Śl._ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-GKS Gieksa Katowice 2_ - _

Kolejka 9

sobota, 25.05.2019
11:00 Stadion Śląski Chorzów-GKS Gieksa Katowice 2_ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 APN Siemianowice Śl.-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-MUKP Dąbrowa Górnicza 2_ - _

Kolejka 10

sobota, 01.06.2019
11:00 LKS Unia Kosztowy-Zagłębie Sosnowiec 2_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-APN Siemianowice Śl._ - _
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-KKS Czarni Sosnowiec_ - _

Kolejka 11

środa, 05.06.2019
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 APN Siemianowice Śl.-GKS Gieksa Katowice 2_ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-MUKP Dąbrowa Górnicza 2_ - _
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-Ruch Chorzów S.A._ - _

Kolejka 12

sobota, 08.06.2019
11:00 Ruch Chorzów S.A.-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-Zagłębie Sosnowiec 2_ - _
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 Stadion Śląski Chorzów-APN Siemianowice Śl._ - _

Kolejka 13

sobota, 15.06.2019
11:00 Zagłębie Sosnowiec 2-Stadion Śląski Chorzów_ - _
11:00 APN Siemianowice Śl.-KKS Czarni Sosnowiec_ - _
11:00 LKS Unia Kosztowy-GKS Gieksa Katowice 2_ - _
11:00 Ruch Chorzów S.A.-MUKP Dąbrowa Górnicza 2_ - _

Kolejka 14

niedziela, 23.06.2019
11:00 GKS Gieksa Katowice 2-Ruch Chorzów S.A._ - _
11:00 Stadion Śląski Chorzów-LKS Unia Kosztowy_ - _
11:00 KKS Czarni Sosnowiec-Zagłębie Sosnowiec 2_ - _
11:00 MUKP Dąbrowa Górnicza 2-APN Siemianowice Śl._ - _