U14: ''Podchodzimy do rozgrywek z optymizmem'' - Trampkarze młodsi w niedzielę rozpoczną nową rundę

Inauguracji nowej rundy doczekali się i nasi trampkarze młodsi, którzy niedzielnym spotkaniem z Lukamem 2010 Skoczów rozpoczną walkę o mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej.

Trener Szymon Tutaj:Okres przygotowawczy minął naszym zdaniem dobrze. W dużej mierze omijały nas kontuzje i choroby. Niestety plany pokrzyżował nam pod koniec stycznia COVID oraz kwarantanna, przez co musieliśmy odwołać nasze dwie gry kontrolne, jednak mimo tego cała drużyna przepracowała sumiennie okres przygotowawczy. Wiele było akcentów na przygotowanie fizyczne oraz ogólną sprawność. Szlifowaliśmy też mocno kwestie techniczno - taktyczne. Szczególnie jesteśmy zadowoleni z pracy na naszym obozie w Rewalu. Mieliśmy genialne warunki treningowe, które skrzętnie wykorzystaliśmy do dużej ilości treningów oraz meczów kontrolnych. Cieszy to, że cały obóz przeszedł nam sprawnie i bez komplikacji pandemicznych. Do rozgrywek w II Lidze Wojewódzkiej podchodzimy z optymizmem ale również z szacunkiem do każdego rywala. Znamy swoją wartość i chcemy ją pokazać na boisku. Cel nadrzędny jest jasny – ofensywna gra, w której dominujemy nad każdym przeciwnikiem, poprawa swoich umiejętności w każdym następnym spotkaniu oraz pokazywanie wszystkiego tego co chłopcy potrafią. Dysponujemy solidną grupą, gdzie umiejętności piłkarskie i rywalizacja stoi na naprawdę wysokim poziomie. Nie ukrywamy też, że jeśli nadarzy się okazja chcemy awansować ligę wyżej tak aby chłopcy mierzyli się z jeszcze mocniejszymi i wymagającymi rywalami. Nie jest to jednak główny cel, a może to być efekt zaangażowania w każde spotkanie i koncentracji naszego zespołu.

Wyniki spotkań kontrolnych:

Ruch Chorzów - GKS Tychy 1:2

Ceramika Opoczno - Ruch Chorzów 1:4

Bałtyk Gdynia - Ruch Chorzów 2:2

ŁKS Łódź - Ruch Chorzów 2:10

 

Źródło: własne 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności