Niebiescy w Rewalu. Czas na ciężką pracę! /foto/

W piątek, tuż po godzinie 17-tej drużyny juniorów młodszych (2001,2002) i trampkarzy (2003, 2004) dotarły do ośrodka Adria w Rewalu, gdzie przez najbliższy tydzień będą szlifować formę przed zbliżającą się rundą wiosenną.

W zgrupowaniu weźmie udział 92 zawodników oraz dziewięcioosobowy sztab szkoleniowy - nie zabraknie również opieki fizjoterapeuty. 

Wieczorem dotarł do nas pierwszy meldunek z Rewala: ''Po ulokowaniu w hotelu drużyny udały się na godzinny spacer tudzież bieg po plaży. Zależało nam, aby rozruszać się i rozprostować kości po długiej podróży.

Wieczorem odbyliśmy też pierwszą odprawę techniczną. Jutro rozpoczynamy pierwszy dzień zgrupowania, który zacznie się w zależności od planów około godziny siódmej. Harmonogram jest nieco skomplikowany, ponieważ przyjechaliśmy tutaj czterema drużynami - juniorzy przedpołudnie spędzą na hali, z kolei trampkarze na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Spotkamy się ponownie razem na obiedzie, po którym nastąpi zamiana miejsc zajęć. Kolacja zaplanowana jest na godziny od 18.30 do 19.15. Po niej czekają nas kolejne odprawy, spacery i marszobiegi. Tak będzie w skrócie wyglądał nasz najbliższy tydzień.Planujemy również odnowę biologiczną w SunsetSpa. Na razie wszystko jest w porządku, warunki nam odpowiadają, a jedzenie smakuje." powiedział trener rocznika 2003, Sławomir Podlas

Podczas pobytu w Rewalu Niebiescy rozegrają, oczywiście, gierki wewnętrzne oraz mecze kontrolne - będziemy o nich informować na bieżąco.

Nasze drużyny wrócą do Chorzowa 10 lutego. Tego samego dnia, również do Rewala, wyjadą na zgrupowanie juniorzy starsi. 

Źródło: własne

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski