2001: Ostatni mecz w Pawonkowie

Ostatni mecz rundy Jesiennej przypadł na najdalszy wyjazd do Pawonkowa. Po ponad półtoragodzinnej podróży dojechaliśmy na obiekty miejscowego LKS-u Pawonków. Mimo iż nasi zawodnicy już przed meczem mieli zapewniony awans do grupy mistrzowskiej Ślaskiej Ligi Trampkarzy, to do spotkania podeszli bardzo profesjonalnie.

 

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze, strzałem z dystansu bramkarza pokonał Mateusz Bogusz już w 4 minucie. Przewaga naszych zawodników nie podlegała dyskusji i mimo wielu dobrych akcji kolejna bramka padła w minucie 14 również po strzale Bogusza. Bramka na 3-0 padła po koronkowej akcji zakończonej strzałem JAkuba Rudka, tuż przed przerwa ten zawodnik ustalił wynik połowy na 4-0.

Druga połowa to koncertowa gra całego Chorzowskiego narybku i kolejne gole były już tylko kwestia czasu. W 32 minucie hattricka ustrzelił Bogusz, nasępnie w 37 ładnym strzałem popisał się rozgrywajacy niebieskich w tym meczu Mateusz Przybył, w 40 po dwójkowej akcji i rykoszecie bramkę zdobył Patryk Milikiewicz, 44 to zamieszanie w polu karnym i przytomne zachowanie Rafała Saka. Minuta 50 to trafienie Jakuba Gnojczewskiego. W 55 byliśmy światkami drugiego hattricka autorem którego był Jakub Rudek,  i któremu udało się również strzelić swoja 4 bramke w minucie 58. W doliczonym czasie gry po obronionym rzucie karnym przez bramkarza z dobitki skorzystał Rafał Sak i ustalił wynik na 12-0. 

Po meczu była już tylko wielka radość po świetnym spotkaniu i po niezłej rundzie zakończonej na drugim miejscu. Akademia Ruchu wraz z zespołami Piasta Gliwice (pierwsze miejsce), UKS-u Raków Częstochowa (trzecie miejsce) oraz Promotorem Zabrze awansowali do grupy mistrzowskiej Ślaskiej Ligi Trampkarzy rocznika 2001.

BRAMKI: 

0:1 - 4' Bogusz
0:2 -
14' Bogusz
0:3 -
20' Rudek
0:4 -
30' Rudek
0:5 -
32' Bogusz
0:6 -
37' Przybył
0:7 -
40' Millikiewicz
0:8 -
44' Sak
0:9 -
50' Gnojczewski
0:10 - 55' Rudek
0:11 -
58' Rudek
0:12 -
60' Sak

SKŁADY (zmiany lotne):

RUCH: 

Szurma, Kurek- Jaśko(kpt), Grzyb, Rudek, Kuziel, Gieroń, Bogusz, Gierut, Gnojczewski, Litkowski, Sak, Przybył, Milikiewicz, Mazurek

LKS ORZEŁ PAWONKÓW:

Szafarczyk- Smyła(kpt), Jędras, Skurała, Płonka, Mandla, Jureczka, Krawczyk, Psyk, Swoboda. 

 

 

 

 

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności