2001: Zwycięstwo w Częstochowie

Trzeci i ostatni w tej rundzie wyjazd do Częstochowy był udany dla naszych zawodników. Po wcześniejszym zwycięstwie 3:1 na boisku UKS-u Raków Częsochowa i porażce 2:0 z RKS-em Raków mecz z tamtejsza Skra mógł znacznie przybliżyć nam awans do grupy mistrzowskiej Ślaskiej Ligi Trampkarzy.

 

Mecz rozpoczal się bardzo dobrze dla naszej drużyny, już w drugie minucie meczu po strzale z dystansu przytomne zachowanie Kuby Gnojczewskiego pozwoliło mu wyprowadzić nas na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy mecz toczył się głównie w środkowej częsci boiska.

Druga połowa to przewaga niebieskich i mnóstwo bramkowych sytuacji, lecz wynik uległ zmianie dopiero w 46 minucie gdy po ładnej składnej akcji w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się  Kuba Rudek i świetnym uderzeniem przy słupku ustalił wynik na 2:0. 

 

Bramki:

1:0 - 2' Jakub Gnojczewski
2:0 - 46' Jakub Rudek

Skład (zmiany lotne):

Ruch:

Szurma, Owsiński- Kuziel, Grzyb, Kaletka, Gierut, Bogusz, Przybył, Rudek, Gnojczewski, Bogacz, Gieroń, Termin, Sak, Milikiewicz, Mazurek, Litkowski, Jaśko

Skra:

Biegański- Podoliński, Dziwiński, Nowak, Grzyb, Zgrzebny, Juszczyk, Menorela, Klajanowski, Wojtania, Gerega, Szczerbaniewski, Szczepanik, Janus.

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności