U-14/2003 VI: ''Widać u nas poprawę'' - Slavia z kompletem punktów

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 1:3

Trener Łukasz Joniec: Wiedzieliśmy, że Slavia to wymagający przeciwnik, z którym zawsze ciężko się nam gra. Atutem było nasze boisko, na którym potrafimy lepiej operować piłką niż na naturalnej nawierzchni. Pokazała to pierwsza połowa, gdzie byliśmy lepszym zespołem. Skutecznie budowaliśmy atak, tworzyliśmy sytuacje strzeleckie. Niestety nie potrafiliśmy ich wykorzystać, podobnie jak rzutu karnego, dlatego na przerwę schodziliśmy przegrywając 0:1. Był to wynik niesprawiedliwy, ponieważ byliśmy zespołem lepszym.

Poprawiono: sobota, 22, kwiecień 2017 11:26

Odsłony: 79

U-14/2003 I: ''To dla nas kolejna nauczka" - druga połowa zadecydowała o zwycięstwie

I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - ROZWÓJ KATOWICE 3:1

Trener Damian Łukasik: Bardzo ciężki mecz, przeciwnik postawił trudne warunki, a my jak zwykle pierwszą połowę zagraliśmy słabiej. Możemy się tylko cieszyć, że do przerwy wynik był remisowy, bo Rozwój stwarzał styacje, a w ostatniej minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Druga połowa miała zupełnie inny przebieg. Od początku przeważaliśmy, wypracowywaliśmy okazje bramkowe, co zaowocowało dwoma golami.

U-13/U-14: Tomasz Wójtowicz i Krystian Mucha zagrali w meczach eliminacyjnych Kadry Śląska.

Reprezentacja Śląskiego Związku Piłki Nożnej U14/2003, grająca w makroregionalnych eliminacjach do Pucharu Włodzimierza Smolarka, rozpoczęła rundę wiosenną od zwycięstwa 1:0 z reprezentacją Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

Jedyny przedstawiciel Ruchu Chorzów, Tomasz Wójtowiczwyszedł w wyjściowym składzie i spędził w tym meczu na boisku 45 minut.

Z kolei reprezentacja U-13 do rundy wiosennej makroregionalnych eliminacji Pucharu Leszka Jezierskiego przystępowała z kompletem zwycięstw odniesionych jesienią. Mecz z rówieśnikami z Dolnoślaskiego ZPN zakończył się remisem 0:0.

W tym spotkaniu nasza Akademię reprezentował również tylko jeden zawodnik, Krystian Mucha, który rozegrał całą drugą połowę.

Naszym młodym piłkarzom życzymy powołań na kolejne mecze eliminacyjne!