U14/2004: ''Musimy poprawić skuteczność'' - wygrana w derbach Ruchu

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

UKS RUCH CHORZÓW - RUCH CHORZÓW 0:2 

Trener Szymon Tutaj: Pierwsza połowa zdecydowanie jedna z najsłabszych w sezonie w naszym wykonaniu. Wyszliśmy na boisko mało skoncentrowani i mało zaangażowani , co przełożyło się słabą postawę. Na szczęście strzelona bramka dała nam trochę czasu do przerwy, aby poprawić swoją grę. W drugiej połowie graliśmy już zdecydowanie lepiej, co przełożyło się na ilość sytuacji podbramkowych, jednak znowu trochę szwankowała skuteczność i udało się nam zdobyć tylko jednego gola. Podsumowując musimy poprawić skuteczność i koncentrację na początku meczów.

Poprawiono: niedziela, 14, październik 2018 09:11

Odsłony: 82

Czytaj więcej: U14/2004: ''Musimy poprawić skuteczność'' - wygrana w derbach Ruchu

U14/2005: ''Zespół zagrał kapitalne spotkanie'' - kanonada strzelecka w meczu ze Stadionem, cztery bramki Sęka /foto/

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - GTV STADION CHORZÓW 7:0 

Trener Damian Łukasik: Byliśmy pełni obaw o to, jak drużyna zareaguje po ostatnim remisie z Unią Kosztowy. Tym bardziej, że choroby i kontuzje spowodowały, że sześciu chłopaków nie mogło uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu. Zespół zagrał jednak kapitalne spotkanie i razem z trenerem Tutajem byliśmy pod wrażeniem naszej gry. Bramki padały po składnych, koronkowych akcjach i ręce same składały się do oklasków. Wszyscy zagrali na bardzo wysokim poziomie i z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz ciekawi czy podtrzymamy dyspozycję z dnia dzisiejszego.

U14/2005: ''Pojawiły się łzy - zupełnie niepotrzebnie'' - podział punktów z Unią

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

 RUCH CHORZÓW - LKS UNIA KOSZTOWY 3:3

Trener Damian Łukasik: Najsłabszy mecz w naszym wykonaniu. Pod każdym względem, a przede wszystkim mentalnym wyglądaliśmy źle. Chłopcy wiedzieli z kim grają, że w drużynie Unii jest jeden zawodnik, który się wyróżnia i byli na to uczuleni. Z różnych względów nie potrafili jednak wykonać zadań taktycznych. Czy to z braku umiejętności, czy też ze strachu przed przeciwnikiem, co jest dziwne, bo na pewno jako drużyna powinniśmy prezentować się o wiele lepiej. Po meczu pojawiły się u chłopaków łzy - zupełnie niepotrzebnie.

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski