U14/2004: ''Chcemy o tym meczu zapomnieć'' - skromne zwycięstwo z Zaborzem

II WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

MKS ZABORZE - RUCH CHORZÓW 1:2

Trener Damian Łukasik: Gratulacje dla chłopaków, że pomimo bardzo słabej gry zdołali zwyciężyć. Wszystko dzisiaj sprzysięgło się przeciwko nam. I boisko, i sędzia, który swoimi decyzjami wprawiał w osłupienie i nas, i kibiców na trybunach. Chcemy o tym meczu jak najszybciej zapomnieć, a w kolejnych się poprawić, bo z taką grą nie zasługujemy na awans do pierwszej ligi.

Weekend z ligą: małe kroczki, coraz większe ładunki emocji

Runda jesienna małymi kroczkami zmierza do decydującej fazy finałowej, dlatego też spotkania niosą ze sobą coraz większe ładunki emocji.

W nadchodzący weekend, w Chorzowie, będziemy świadkami zaledwie trzech meczów naszych drużyn - w pozostałych sześciu wystąpimy w charakterze gości.
Cztery mecze w sobotę, pięć w niedzielę i jedno we wtorek - z kim i o jaką stawkę w nich zagramy? O tym przeczytacie w poniższych zapowiedziach.

Poprawiono: piątek, 13, październik 2017 20:26

Odsłony: 319

U14/2004: ''Sytuacja w tabeli jest otwarta'' - Niebiescy coraz bliżej awansu do I Ligi /foto/

RUCH CHORZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA 5:1

Trener Damian Łukasik: Po ostatniej porażce chłopcy chcieli się zrehabilitować i pierwsza połowa wyglądała bardzo fajnie. Było duże tempo, sporo sytuacji podbramkowych i wiele strzałów. Efektem tego było prowadzenie przed przerwą 4:0. Cieszy fakt, że dzisiaj w większym wymiarze czasowym mogła zagrać cała osiemnastka. Każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności. Sytuacja w tabeli jest ciągle otwarta i może być tak, że ostatni mecz będzie decydował o awansie.