U-14/2003 II: ''Chłopcy byli słabo skuteczni'' - Siemianowiczanka pokonana, Parchettka z hat-trickiem

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

MKS SIEMIANOWICZANKA - RUCH CHORZÓW 1:4

Trener Michał Winciersz: Piłkarsko byliśmy dzisiaj zdecydowanie lepsi. Choć początek spotkania obfitował w dużo walki, niedokładnych podań i przyjęć. Spowodowane to było przede wszystkim boiskiem, które było bardzo nierówne. Dopiero po upływie kilkunastu minut zaczęliśmy dominować nad rosłym przeciwnikiem i stwarzaliśmy sobie groźne sytuacje. Nasi chłopcy pod bramką rywala byli słabo skuteczni, lecz ilość okazji była na tyle wysoka, że mamy kolejny mecz z rzędu hat-tricka, a jego autorem został Parchettka.

U-14/2003 I: ''Nie oznacza to, że jesteśmy bezbronni'' - przegrana w Żorach

I WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

MKS ŻORY - RUCH CHORZÓW 4:2

Trener Damian Łukasik: Mimo porażki, trzeba zespół pochwalić za grę. Natomiast był to kolejny mecz obfitujący w sporą ilość błędów indywidualnych, które skończyły się bramkami dla zespołu przeciwnego. Mamy bardzo duzy problem jeśli przeciwnik dysponuje silnym napastnikiem, którego nie jesteśmy w stanie powstrzymać, bo po prostu szybkościowo nie nadążamy. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy bezbronni, bo przy odpowiednim ustawieniu i reakcji powinniśmy sobie z tym poradzić.

U-14/2003 II: ''Najlepszy mecz w tej rundzie'' - kolejne zwycięstwo z dedykacją

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

AKS CEZ WYZWOLENIE CHORZÓW - RUCH CHORZÓW 1:4

Trener Michał Winciersz: Od pierwszego gwiazdka chłopcy nastawieni byli na dominację. Przez całe spotkanie nie odpuścili żadnej stykowej sytuacji. Każdy zawodnik w swojej strefie dawał z siebie "max'a" i to mnie bardzo cieszy. Po odbiorze piłki graliśmy mądrze, konstruowaliśmy ładne i przede wszystkim w bardzo dobrym tempie sytuacje strzeleckie. Założenie odnośnie bocznych stref boiska zostało dzisiaj perfekcyjnie zrealizowane. Pierwsze trzy bramki, to super akcje zespołowe.

  Ruch Chorzów SA  © Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                               - Wykonanie Michał Brzozowski