U14/2005: ''Czujemy duży niedosyt'' - zwycięstwo na zakończenie rundy, Niebiescy wiceliderem

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

LKS UNIA KOSZTOWY - RUCH CHORZÓW  

Dzisiejszym zwycięstwem nasi trampkarze młodsi zakończyli rundę jesienną.
Po jedenastu wygranych, dwóch remisach i jednym przegranym meczu zespół Damiana Łukasika zgromadził na swoim koncie 35 punktów, co pozwoliło na zajęcia drugiego miejsca w tabeli, tuż za Zagłębiem Sosnowiec.
Niebiescy zdobyli 46 bramek, tracąc przy tym 12. 

Trener Damian Łukasik: Bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu - praktycznie nie pozwoliliśmy rywalom na przeprowadzenie żadnej akcji, a jedyna bramka padła przypadkowo po stałym fragmencie gry. Poza tym Unia nie stworzyła sobie ani jednej sytuacji bramkowej. U nas, jak zwykle, szwankowała skuteczność, ale i tak możemy być zadowoleni z tego meczu. 

U14/2005: ''Powinniśmy zakończyć ten mecz wysokim zwycięstwem'' - bramka Brychczego na wagę trzech punktów

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - BKS SARMACJA BĘDZIN 1:0 

Trener Damian Łukasik: Od początku meczu uzyskaliśmy olbrzymią przewagę i wydawało się, że kwestią czasu będzie zdobycie bramek. Nie potrafiliśmy wykorzystać dogodnych sytuacji i mecz stał się bardzo nerwowy. Dopiero w końcówce, po indywidualnej akcji Patryka Brychczego zdobyliśmy bramkę dającą wygraną. Pomimo tego, że wystąpiliśmy bez kilku podstawowych zawodników, nie powinniśmy marnować tylu stuprocentowych sytuacji. Przy tak przygniatającej przewadze powinniśmy zakończyć ten mecz wysokim zwycięstwem. 

U14/2004: ''Graliśmy konsekwentnie'' - Gieksa pokonana

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE 3:0 

Trener Damian Łukasik: Jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu. Na początku GKS uzyskał lekką przewagę, ale praktycznie nie zagroził ani razu naszej bramce. My natomiast przez całe spotkanie graliśmy konsekwentnie i po dwudziestu minutach uwidoczniła się nasza przewaga. Zdobyliśmy trzy bramki, a mogło paść ich jeszcze więcej, ale i tak możemy być zadowoleni z naszej dyspozycji w dzisiejszym dniu. 

Poprawiono: piątek, 09, listopad 2018 16:29

Odsłony: 216

Czytaj więcej: U14/2004: ''Graliśmy konsekwentnie'' - Gieksa pokonana

U14/2005: ''Musieliśmy się otworzyć'' - przegrana w Sosnowcu

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RUCH CHORZÓW 2:0 

Trener Szymon Tutaj: Od początku wiedzieliśmy, że będzie to trudne spotkanie. Chłopcy dobrze weszli w mecz, jednak z czasem Zagłębie zyskało przewagę. Pierwsza połowa, mimo sytuacji z obu stron, zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Druga połowa była podobna do pierwszej - Zagłębie atakowało, a my staraliśmy się wyprowadzać kontrataki. Niestety, straciliśmy gola po pięknym strzale przeciwnika i musieliśmy się otworzyć, co stworzyło rywalom okazję do zdobycia drugiego gola i zamknięcia meczu. 

Poprawiono: sobota, 27, październik 2018 10:58

Odsłony: 178

Czytaj więcej: U14/2005: ''Musieliśmy się otworzyć'' - przegrana w Sosnowcu

U14/2005: ''Wynik został ustalony przed przerwą'- trzy gole Łosika i dwa Brychczego, Czarni pokonani

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

RUCH CHORZÓW - KKS CZARNI SOSNOWIEC 5:0 

Trener Damian Łukasik: Wynik lepszy niż gra. Drużyna przeciwna, a konkretnie jej bramkarz sprezentował nam dwie, trzy bramki. Wynik został ustalony przed przerwą, potem, mimo wielu sytuacji piłka nie wpadła już do bramki przeciwnika. W przerwie dokonaliśmy siedmiu zmian, tak, że wszyscy zagrali w miarę równo i głównie o to nam chodziło. Teraz z niecierpliwością czekamy już na sobotnie spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec. 

U14/2004: ''Musimy poprawić skuteczność'' - wygrana w derbach Ruchu

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

UKS RUCH CHORZÓW - RUCH CHORZÓW 0:2 

Trener Szymon Tutaj: Pierwsza połowa zdecydowanie jedna z najsłabszych w sezonie w naszym wykonaniu. Wyszliśmy na boisko mało skoncentrowani i mało zaangażowani , co przełożyło się słabą postawę. Na szczęście strzelona bramka dała nam trochę czasu do przerwy, aby poprawić swoją grę. W drugiej połowie graliśmy już zdecydowanie lepiej, co przełożyło się na ilość sytuacji podbramkowych, jednak znowu trochę szwankowała skuteczność i udało się nam zdobyć tylko jednego gola. Podsumowując musimy poprawić skuteczność i koncentrację na początku meczów.

Poprawiono: niedziela, 21, październik 2018 11:23

Odsłony: 203

Czytaj więcej: U14/2004: ''Musimy poprawić skuteczność'' - wygrana w derbach Ruchu

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski