Artykuły

Plan sparingów i turniejów w okresie zimowym

Nierozłącznym towarzyszem treningów w przerwie zimowej są, oczywiście, bezpośrednie konfrontacje z wymagającymi rywalami oraz zgrupowania przygotowawcze.
Wzorem lat ubiegłych nasze drużyny juniorskie, trampkarze oraz grupy młodzików i orlików sprawdzą się więc przed startem rozgrywek w meczach kontrolnych oraz turniejach, a także wyjadą na obozy zimowe, które w tym roku odbędą się w Kamieniu oraz Rewalu. 

Poniżej przedstawiamy plan meczów kontrolnych, który będziemy sukcesywnie uzupełniać.

PLAN MECZÓW KONTROLNYCH I TURNIEJÓW

U-19 / I Wojewódzka Liga Juniorów (1999 i młodsi)

17.01 - Ruch Chorzów - Ruch Chorzów (juniorzy młodsi) 1:0

20.01 - Ruch Chorzów - Piast Gliwice (odwołany)

27.01 - Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz 5:0 (Nowakowski -2, Wdowik, Piwko, Małkowski)

31.01 - Szombierki Bytom - Ruch Chorzów 2:1 (Winciersz)

03.02 - Ruch Chorzów - Trzyniec 3:0 (Świątczak -2, Zięba)

14.02 - Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 1:5 (Wdowik -3, Wiszyński, Szkucik)

18.02 - Salos Szczecin - Ruch Chorzów 1:1 (Wdowik)

24.02.  Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:1 (Winciersz -2)

U-17 / Centralna Liga Juniorów (2001 i młodsi)

13.01 - Ruch Chorzów - GKS Katowice 1:0 (Kuzera)

17.01 - Ruch Chorzów - Ruch Chorzów (juniorzy starsi) 0:1 

20.01 - Ruch Chorzów - Wisła Kraków 4:1 (Swikszcz, Rudek, Turoń, Gemborys)

27.01 - Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz 6:2 (Grabowski -3, Przybyła -2, Głowa, Swikszcz)

02.02 - Ruch Chorzów - MFK Karvina 6:0 (Nowak -3, Przybyła-2, Gemborys)

06.02 - FASE Szczecin 2001 - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu) 0:4 (Gemborys -2, Rocki, Swikszcz)

06.02 - FASE Szczecin 2002 - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu) 2:5 (Grabowski -2, Zajączkowski, Bąk, Korbecki)

17.02 - Ruch Chorzów - Piast Gliwice 8:1 (Iwanek -3, Swikszcz -2, Nowak, Bogusz, Przybyła)

24.02 - Ruch Chorzów - Miedź Legnica 4:1 (Przybyła, Swikszcz, Nowak, testowany) 

03.03 - Ruch Chorzów - Korona Kielce 4:3 (Iwanek -3, Słota K.)

U-17 / I Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (2001 i młodsi)

17.01 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 2001  1:1 (bramka samobójcza)

20.01 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów  2:3 (Jankowski, Latała)

26.01 - Ruch Chorzów - Ruch Radzionków 1:2 (Zajączkowski)

02.02 - Ruch Chorzów - MFK Karvina 2:2 (Zajączkowski, Janawa)

06.02 - FASE Szczecin 2001 - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu) 0:4 (Gemborys -2, Rocki, Swikszcz)

06.02 - FASE Szczecin 2002 - Ruch Chorzów (obóz w Rewalu) 2:5 (Grabowski -2, Zajączkowski, Bąk, Korbecki)

15.02 - Ruch Chorzów - Soła Oświęcim 0:0

18.02 - Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:5

21.02 - Ruch Chorzów - Polonia Łaziska II 4:2 (Kuzera -4)

25.02 - Ruch Chorzów - Górnik Wieliczka 0:1 

01.03 - Gwarek Zabrze - Ruch Chorzów 2:3 (Milewski, Grabowski)

03.03 - Ruch Chorzów - Siódemka Tychy 5:1 (Jachna, Kaletka, Kuzera, Baron, samobójcza)

10.03 - Ruch Chorzów - Concordia Knurów 3:3 (Bąk, Siwek, samobójcza)

U-15 / I Wojewódzka Liga Trampkarzy  (2003 i młodsi)

14.01 - Ruch Chorzów - AP 21 Kraków 7:0 (Wójtowicz -3, Matys -3, Parkitny)

28.01 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 8:1 (Matys -2, Roguła -2, Grzyb, Wawrzyniuk, Sommer, samobójcza)

08.02 - Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2:0 (Wójtowicz -2)

14.02 - Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze 1:2 (Parkitny)

17.02 - Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 0:2 (Matys -2)

03.03 - Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1:0 (Wójtowicz)

U-15 / IV Okręgowa Liga Trampkarzy  (2003 i młodsi)

13.01 - UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów 23:1

19.01 - Ruch Chorzów - Naprzód Lipiny 1:5

01.02 - Ruch Chorzów - Jaskółki Chorzów (nie odbył się)

18.02 - Pogoń Nowy Bytom - Ruch Chorzów 2:5

U-14 / I Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych (2004)

14.01 - Ruch Chorzów - Bronowianka Kraków 6:0 (Starzyński -3, Bujoczek, Wacławski, Lipp)

21.01 - Ruch Chorzów - Józefka Chorzów 4:2 (Kolec -2, Kabus, Wacławski)

27.01 - Ruch Chorzów - MUKP Dąbrowa Górnicza (odwołany)

05.02 - Ruch Chorzów - FASE Szczecin 3:6 (Wacławski -2, Starzyński)

07.02 - Ruch Chorzów - Gedania Gdańsk 9:2 (Starzyński -2, Bujoczek -2, Bąk -2, Kolec, Mucha, Letkiewicz)

10.02 - Turniej im. Gerarda Cieślika (II miejsce)

18.02 - Ruch Chorzów - GKS Tychy 6:1 (Lipp -3, Starzyński-2, Wacławski)

25.02 - Ruch Chorzów - Zatorzanka Zator 2003 7:0 (Kolec -3, Starzyński -2, Bujoczek, samobójcza) 

10.03 - Ruch Chorzów - MUKP Dąbrowa Górnicza 4:2 (Lipp -2, Bujoczek,Starzyński)

U-13 / III Wojewódzka Liga Młodzików (2005 i młodsi)

4.01 - TS AKS Wyzwolenie Chorzów - Ruch Chorzów 0:14

10.01 - Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1:2 (Machura)

12.01 - Ruch Radzionków - Ruch Chorzów 4:2 (Wolski, Sęk)

22.01 - Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 3:4 (Ryszczyk, Nowiński -2, Wolski)

25.01 - gra wewnętrzna Ruch Chorzów

11.03 - Polonia Bytom - Ruch Chorzów 1:8 (Polok -3, Ryszczyk -2, Łosik -2, samobójcza) / mecz pokazowy na hali

31.01 - Forteca Świerklany - Ruch Chorzów 3:8 (Nowiński, Wolski -2, Tukaj, Ryszczyk -2, samobójcza)

03.02 - Turniej Marex Cup - I miejsce

09.03 - Szkoła Futbolu Szkutniki Kraków - Ruch Chorzów 1:8 (Polok -2, Wolski -2, Ryszczyk, Nowiński, Goleśny, Maroń)

10.03 - Polonia Bytom - Ruch Chorzów 1:8 (Polok -3, Łosik -2, Ryszczyk - 2, samobójcza) - mecz pokazowy na hali 

18.03 - Polonia Bytom - Ruch Chorzów 1:2 (Łosik, Wolski)

U-12 / I Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (2006)

13.01 - Ruch Chorzów - APN Knurów 1:1 (Kaczmarek)

20.01 - Częstochowa - trójmecz:

- Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 4:1 (Wolski)

- Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 3:1 (Lenert)

- Radomsko - Ruch Chorzów 4:3 (Lenert -2, Michalik)

28.01 - Ruch Chorzów - Odra Kędzierzyn Koźle (Kamień) 5:0 (Lenert -3, Michalik, Imiolek)

31.01 - Ruch Chorzów - Forteca Świerklany (Kamień)  4:2 (Lener -2, Szczepaniak, Hachuła)

17.02 - Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 0:2

04.03 - Ruch Chorzów - MKS Zaborze 2:4 (Lenert, Wleciałowski)

10.03 - Juventus Academy - Ruch Chorzów 3:4 (Kaczmarek, Szczepaniak, zawodnik testowany)

U-11 / V Liga Orlików (2007 i młodsi)

12.01 - Ruch Chorzów - Polonia Bytom 5:10 (Gielza-2, Cieślik, Pastuszka, Muskietorz)

20.01 - GKS Tychy - Ruch Chorzów 4:2 (Rams -2)

30.01 - ROW Rybnik - Ruch Chorzów  1:10

18.02 - Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 2006 9:0 

23.02 - Ruch Chorzów - Gwarek Ornontowice 3-1

25.02 - Ruch Chorzów - Pogoń Ruda Śl. 12:2

04.03 - turniej Memoriał im. Jerzego Wyrobka - Hala MORiS

11.03 - Ruch Chorzów - Pogoń Imielin 1:4 (Brusik)

U10 / IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych (2008 i młodsi)

05.01 - Ruch Chorzów - Unia Bieruń Start (Lipik -4, Beruś -2, Wojciechowski, Rutkowski)

Źródło: własne

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski