Obozy letnie - informacje

Z powodu pandemii ominęły nas zeszłoroczne zgrupowania letnie, mamy jednak nadzieję, że w tym roku odbędą się one zgodnie z planem! 

Tego lata młodzi Niebiescy zagoszczą w Nowinach obok Kielc oraz leżącej w Beskidach, Szalowej. Po raz pierwszy zorganizowany zostanie też obóz dla grupy AdleRków (roczniki 2012 i 2013). 

Terminy obozów: 

U19 - CLJ U17: 25 - 31 lipca / Szalowa

U17, U15, U14, U13: 8 - 14 sierpnia / Szalowa

U12 - 2010: 5 - 11 sierpnia / Nowiny

U11 - 2011: 17 - 23 sierpnia / Nowiny

AdleRki (r. 2012 i 2013): 23 - 29 sierpnia  / Nowiny (zapisy - informacja poniżej)

Okres przygotowawczy jest bardzo ważnym okresem w kształtowaniu wielu elementów piłkarskiego rzemiosła, szczególnie wśród młodych zawodników. Mając świadomość tego, jak ważne są detale, postanowiliśmy zadbać o najlepsze warunki szkoleniowe w najkorzystniejszych okolicznościach.

Nasi juniorzy, trampkarze i młodzicy udadzą się do ośrodka Sport Arena w miejscowości Szalowa. Kompleks znajduje się w północnej części Beskidu Niskiego w województwie Małopolskim. Część hotelowa obiektu oferuje 100 miejsc noclegowych w pokojach o wysokim standardzie. Na terenie hotelu znajduje się  salka konferencyjna, w całym budynku dostępna jest również sieć WIFI. Wizytówką hotelowej restauracji jest domowa kuchnia.

Do dyspozycji naszych zawodników oddane zostaną trzy pełnowymiarowe boiska piłkarskie, w tym jedno przykryte halą pneumatyczną. Ponadto dla przebywających na obozie przygotowana jest strefa odnowy biologicznej - basen otwarty z podgrzewaną wodą, jacuzzi, sauna fińska oraz gabinet masażu. Czas wolny obozowiczom umilać będą takie atrakcje, jak: stoły do tenisa stołowego, bilard i piłkarzyki.

Młodsi zawodnicy udadzą się do miejscowości Nowiny w województwie Świętokrzyskim, gdzie zostaną ulokowani w SSM Ventus. Obiekt położony jest w malowniczej okolicy na terenie Kielecko - Chęcińskiego Parku Krajobrazowego. Na naszych zawodników czekają komfortowe pokoje, salka konferencyjna, siłownia, a także świetlica, stół do ping-ponga oraz dostęp do sieci WIFI i telewizji satelitarnej. Domowa kuchnia oraz miejsce na tradycyjne ognisko stanowią dopełnienie komfortu. 
Treningi naszych podopiecznych odbywać się będą w centrum sportowym, w którym znajdują się dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie (jedno ze sztuczną nawierzchnią), bieżnia lekkoatletyczna, orlik oraz boisko do siatkówki plażowej. Jest to najnowocześniejszy i największy kompleks sportowy w całym województwie Świętokrzyskim.
W ofercie sportowej znajdziemy również możliwość korzystania z siłowni, hali sportowej, do której wejście prowadzi wprost z budynku, a w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się park wodny z basenami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi. 

Koszt uczestnictwa na zgrupowaniu w Szalowej wynosi 1200 zł, natomiast w Nowinach 1100 zł

Zapisy na zgrupowanie AdleRków (2012 i 2013) prowadzone są do dnia 25 marca br. pod numerem telefonu 880 349 805. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Jednocześnie informujemy, że w obu zgrupowaniach będzie możliwe rozliczenie bonu turystycznego.

Szczegóły dotyczące wpłat zaliczek oraz procedury wykorzystania bonu zostaną podane w bezpośredniej wiadomości do rodziców, jaką na piśmie wręczą trenerzy prowadzący do dnia 15 marca br. 

Źródło: własne

 

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

TESTY KWALIFIKACYJNE

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności