Nabory
Nabory

''Niebieski 1% Podatku'' - wspieraj przyszłość Ruchu!

Z początkiem 2022 roku wznawiamy akcję "Niebieski 1%"!

Podobnie jak w roku ubiegłym jest to akcja szczególna, albowiem każdy, kto zdecyduje się na przekazanie swojego 1 procentu podatku wesprze zarówno naszą Akademię, jak i Uczniowski Klub Sportowy "Ruch" Chorzów!

W ubiegłym roku przekazaliście na obie szkółki spod znaku "Niebieskiej eRki" bardzo wysoką kwotę, za co serdecznie dziękujemy i zapewniamy, że w tym roku również każda złotówka trafi do Przyszłości Niebieskich, albowiem środki przekazane zostaną na organizację pożytku publicznego, jaką jest UKS Ruch Chorzów i podzielone równo na obie szkółki Ruchu! 

JAK PRZEKAZAĆ 1 % PODATKU?

To bardzo proste i NIC NIE KOSZTUJE! Wymaga jedynie wpisania poniższego numeru KRS w zeznaniu podatkowym:

KRS 0000346319 (OPP: Uczniowski Klub Sportowy "Ruch" Chorzów")

Zachęcamy również do skorzystania z darmowego Programu e-pity, gdzie numer KRS jest wstawiony automatycznie! Wystarczy kliknąć w baner znajdujący się po prawej stronie!

Pamiętajcie! Każda pomoc finansowa pozwoli na dalsze podnoszenie poziomu szkolenia narybku Ruchu! Wciąż istnieje spora grupa ludzi, którzy są przekonani, że te kilka złotych, przekazanych za pomocą rozliczenia podatkowego niewiele może zmienić. Nic bardziej mylnego! Ta z pozoru niewielka kwota może zdziałać wiele dobrego!

Od lat UKS i Akademia przygotowują zawodników do gry w pierwszym zespole „Niebieskich”, wychowujemy setki młodych ludzi, ucząc ich nie tylko piłkarskiego rzemiosła, ale także odpowiednich życiowych postaw, szacunku i odpowiedzialności. W świat wypłynęło już wielu zawodników, m.in. Michał Helik, Martin Konczkowski, Kamil Lech, Maciej Urbańczyk, Kamil Grabara, Przemysław Bargiel, Mateusz Bogusz, Mateusz Lipp, Piotr Starzyński czy też ostatnio Mateusz Winciersz. Wychowankowie regularnie trafiają do pierwszej drużyny "Niebieskich, a kolejnych talentów nie brakuje!

Na chwilę obecną w pierwszej drużynie Ruchu znajdują się zawodnicy, którzy przeszli w Ruchu niemal wszystkie szczeble szkolenia, jak np. Bartłomiej Kulejewski, Patryk Sikora, Jakub Nowak, Jakub Bielecki czy Tomasz Nowak, a do szerokiej kadry seniorskiej zostało włączonych na stałe ośmiu juniorów!

Każdy z Was ma realną szansę wsparcia szkolenia przyszłości Ruchu Chorzów!

Trwa #CzasOdbudowy! Wesprzyjmy Ruch wspomagając działalność i rozwój jego szkółek!

Liczy się każda złotówka! Za każde wsparcie gorąco dziękujemy!

Więcej informacji uzyskacie u koordynatora ds. pozyskania 1% podatku - Wojciecha Pandla, tel. 784 037 962.

  

Źródło: własne

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU!

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-10 LAT!

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

SPONSORZY

 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności