Tydzień z ligą: 14 - 20 listopada

Początek  weekendu zwiastuje jak zawsze nadejście nowej kolejki piłkarskich zmagań. Część z naszych drużyn zakończyła już ligowe starcia, jednak pomimo tego nadchodzący czas będzie bogaty w sportowe emocje. Zawodnicy spod znaku niebieskiej ,,R'' rozegrają 9 spotkań, z których 4 odbędzie się w Chorzowie. Tak jak w ubiegłych tygodniach przypominamy, że rozgrywki sportowe odbywają się bez udziału publiczności.

Z samego rana w sobotę zostanie rozegrane derbowe starcie w kategorii młodzika. Drużyna trenera Jakuba Brzozowskiego będzie gościła na obiektach GKS Katowice, gdzie rozegra mecz z tamtejszą GIEKSĄ. We wrześniowym meczu obydwu drużyn górą okazała się ekipa trenera Brzozowskiego, która po zaciętym meczu zwyciężyła 3:2.
W tym samym czasie na boisku w Chorzowie odbędzie się mecz lidera IV ligi okręgowej trampkarza młodszego, a więc zespołu trenera Damiana Łukasika, ich przeciwnikiem będzie Sparta Katowice.

Sobotni poranek to również czas pojedynku orlików pod wodzą trenera Łukasza Jońca. Chłopcy udadzą się do Mikołowa na mecz z miejscowym AKSem. O godzinie 11 odbędzie się spotkanie pomiędzy UKS Jednością Siemianowice Śląskie, a Ruchem Chorzów w kategorii wiekowej młodzika młodszego. Nieco później ostatni mecz ligowy w tym roku kalendarzowym rozegrają juniorzy młodsi występujący w Centralnej Lidze Juniorów. Drużyna Pawła Drapały zapewniła sobie już we wcześniejszych meczach utrzymanie, jednak zbliżający się mecz ze Śląskiem Wrocław zapowiada się bardzo ciekawie.
Ostatni mecz w tej rundzie rozegra również zespół trenera Daniela Tukaja, ich przeciwnikiem będzie Gwarek Zabrze. Chłopcy plasują się jak dotąd na wysokim czwartym miejscu w tabeli i liczymy, że po sobotnim meczu ta pozycja zostanie utrzymana.

Na niedzielę przygotowane jest tylko jedno spotkanie w kategorii juniora starszego. Podopieczni trenera Mateusza Michalika, którzy są vice liderem klasyfikacji podejmą na własnym obiekcie drużynę GKS 1962 Jastrzębie. Kolejny mecz juniorów starszych odbędzie już w środę, kiedy to chłopcy rozegrają zaległy mecz w Radzionkowie.

Ostatnim meczem zaplanowanym na zbliżający się tydzień jest czwartkowe starcie drużyny trenera Piotra Bogusza. Trampkarze zmierzą się z Polonią Bytom. Będzie to już ostatni mecz tych zawodników w ramach rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2020/21.

Sprawdźcie jak wygląda tygodniowy plan wszystkich drużyn spod znaku Niebieskiej eRki", a wyniki naszych spotkań znajdziecie tradycyjnie w artykule RAPORTY MECZOWE - WYNIKI, KADRA, STRZELCY BRAMEK, WYWIADY.

 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności