Tydzień z ligą: 7 - 13 listopada

Rozpoczynamy kolejną serię gier, podczas której nasi młodzi zawodnicy rywalizować będą w rozgrywkach ligowych. Na najbliższe dni zaplanowanych jest 12 spotkań, z czego połowa zostanie rozegrana na chorzowskich obiektach sportowych. Niestety, z powodu sytuacji epidemiologicznej na świecie uniemożliwione jest oglądanie zmagań piłkarskich z wysokości trybun. Nie mniej jednak zachęcamy Państwa do wspierania poczynań ,,Niebieskiego'' narybku poprzez aktywny udział na naszych portalach społecznościowych oraz stronie internetowej, na której pojawią się wyniki i pomeczowe relacje.

W sobotni poranek juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Daniela Tukaja, będą mieli świetną okazję do zrehabilitowania się za ostatnią porażkę z Górnikiem Zabrze. Dla młodych zawodników jest to już przed ostatnia kolejka, jak dotąd udało im się zgromadzić 19 punktów i uplasować się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Drugim sobotnim starcie będzie również pojedynek derbowy w kategorii młodzika młodszego. Drużyna trenera Sławomira Podlasa zmierzy się na wyjeździe z GKS Gieksą Katowice.

W niedzielę rozegranych zostanie aż 6 meczów, a pierwszym tego dnia meczem będzie pojedynek trampkarzy młodszych z Górnikiem 06 Mysłowice. Nasza drużyna okupuje pierwsze miejsce w tabeli, które premiowane jest awansem do wyższej klasy rozgrywkowej.

W niedzielny poranek zostanie rozegrany, także mecz trampkarzy starszych, którzy podejmą w Chorzowie drużynę Piasta Gliwice. W pierwszym starciu obydwu drużyn padł remis 2:2. 8 listopada zawodnicy trenera Mateusza Michalika, którzy walczą o awans do ligi makroregionalnej udadzą się do Rybnika na mecz z tamtejszym zespołem ROW 1964 Rybnik.
Na mecz wyjazdowy uda się też drużyna orlików prowadzona przez trenera Łukasza Jońca. Ich rywalem będzie BKS Sparta Katowice, która jest bezpośrednim sąsiadem ,,Niebieskich'' w tabeli z taką samą zdobyczą punktową. Obie drużyny zajmują kolejno trzecie i czwarte miejsce.
Ciekawy mecz zapowiada się w lidze młodzika, gdzie drużyna Jakuba Brzozowskiego podejmie zespół Zagłębia Sosnowiec. W pierwszym meczu zawodnicy naszej Akademii przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, a zatem liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy w starciach z Zagłębiem.
Ostatnim niedzielnym meczem będzie mecz w ramach Centralnej Ligi Juniorów Młodszych, w którym zespół trenera Pawła Drapały zmierzy się z Rozwojem Katowice.

Jedynym poniedziałkowym meczem będzie potyczka Sparty Katowice z drużyną trenera Marcina Poloka, a więc orlikami młodszymi. We wtorek czeka nas kolejne starcie podopiecznych trenera Łukasza Jońca, tym razem jego drużyna na własnym stadionie podejmie APN Katowice.

Środa i czwartek to dni, w których rozegrane będą zaległe spotkania w ligach juniorów młodszych i orlików. Zespół trenera Daniela Tukaja zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec, a drużyna trenera Łukasza Jońca zagra z GKS Gieksą Katowice.

Wyniki wszystkich spotkań oraz odnośniki do relacji pomeczowych znajdziecie oczywiście w linku RAPROTY MECZOWE.

Zerknijcie również na plan ligowych zmagań wszystkich drużyn spod znaku Niebieskiej "eRki". 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4 -10 LAT

 

ROZGRYWKI LIGOWE

PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

WIEŚCI Z KLUBU

 

 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności