Tygodniowy plan ligowy: 5 - 11 października

Siedem meczów w weekend oraz siedem w środku nowego tygodnia, w których sześć razy wystąpimy przed własną publicznością i w tej samej ilości zagramy na wyjeździe - oto co przyniosą najbliższe dni. 

Dodajmy, że we wszystkich sobotnich i niedzielnych spotkaniach nasze drużyny opóźnią wyjście na boisko o 10 minut, co jest formą protestu trenerów oraz pracowników wobec sytuacji organizacyjno - finansowej w Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów. 

Najbliższymi rywalami naszych drużyn będą: MKS Zaborze, GKS Piast Gliwice, Stadion Śląski Chorzów, UKS Szopienice, GKS Gieksa Katowice, Zagłębie Sosnowiec, Skra Częstochowa, Gwiazda Ruda Śląska, AKS CEZ Wyzwolenie Chorzów, Gwarek Zabrze, SMS Ruda Śląska, oraz UKS Ruch Chorzów.

Sprawdźcie nasz plan ligowy na najbliższe dni! 

U-19 I Liga Wojewódzka A1 - TABELA 

sobota, 05.10, godz. 10.00   Ruch Chorzów - MKS Zaborze (boisko boczne, Cicha 6)

U-17  Centralna Liga Juniorów - TABELA
sobota, 05.10, godz. 12.00  Stadion Śląski Chorzów - Ruch Chorzów 

środa, 09.10, godz. 15.00  Ruch Chorzów - SKS Gwarek Zabrze (boisko boczne, cicha 6)

U-17 II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1 - TABELA
poniedziałek, 07.10, godz. 16.30  KS Skra Częstochowa - Ruch Chorzów  

U-15 II Wojewódzka Liga Trampkarz C1 - TABELA 
niedziela, 06.10, godz. 16.30  GKS Gieksa Katowice - Ruch Chorzów 

U-14 II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych C2 - TABELA
sobota, 05.10, godz. 09.30  GKS Piast Gliwice - Ruch Chorzów  

U-13 IV Okręgowa Liga Młodzików D1 - TABELA 
sobota, 05.10, godz. 11.00  Ruch Chorzów - UKS Szopienice (Kresy)

czwartek, 10.10, godz. 13.30   UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów 

U-12 III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych D2 - TABELA 
niedziela, 06.10, godz. 11.00   Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec  (Kresy)

czwartek, 06.10, godz. 16.45  Ruch Chorzów - SMS Ruda Śl.  (Kresy)

U-11 IV Okręgowa Liga Orlików E1 - TABELA 
poniedziałek, 07.10, godz. 16.45  SRS Gwiazda Ruda  Śl. - Ruch Chorzów

U-10 IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych E2 - TABELA 
wtorek, 08.10, godz. 16.30   Ruch Chorzów - AKS Wyzwolenie Chorzów (Kresy)

Wyniki poprzednich spotkań znajdziecie TUTAJ


21 - 27 WRZEŚNIA 2019 


Osiem domowych pojedynków i pięć spotkań wyjazdowych - oto nasz plan ligowy na najbliższy tydzień! 

Do Chorzowa zawitają: Piast Gliwice, Gwarek Zabrze, Polonia Bytom, Rozwój Katowice, Śląsk Świętochłowice, GKS Gieksa Katowice, na własnym terenie podejmiemy też dwukrotnie Stadion Śląski Chorzów. 

W meczach wyjazdowych zmierzymy się z kolei ze Śląskiem Wrocław, Zagłębiem Sosnowiec, APN-em Knurów, Slavią Ruda Śląska oraz Rozwojem Katowice. 

Aż sześć spotkań w sobotę, zaledwie dwa w niedzielę, a w tygodniu kolejne cztery. Sprawdźcie szczegóły!  

U-19 I Liga Wojewódzka A1
sobota, 21.09, godz. 11.00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice (Cicha 6, Chorzów)

U-17  Centralna Liga Juniorów
sobota, 21.09, godz. 12.00  Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

U-17 II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1
sobota, 21.09, godz. 11.00  Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 

U-15 II Wojewódzka Liga Trampkarz C1
sobota, 21.09, godz. 9.00  Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze (ul. Filarowa, Chorzów)

środa, 25.09, godz. 19.00  APN Knurów - Ruch Chorzów

U-14 II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych C2
sobota, 21.09, godz. 11.00  Ruch Chorzów – BS Polonia Bytom (Kresy, ul. Wolności, Chorzów) 

U-13 IV Okręgowa Liga Młodzików D1
niedziela, 22.09, godz. 10.00  Slavia Ruda Śl. - Ruch Chorzów S.A.

czwartek, 26.09, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów (Kresy, ul. Wolności, Chorzów)

U-12 III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych D2
niedziela, 22.09, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów (ul. Filarowa, Chorzów)

środa, 25.09, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Rozwój Katowice (Kresy, ul. Wolności, Chorzów)

U-11 IV Okręgowa Liga Orlików E1
poniedziałek, 23.09, godz. 16.30 Rozwój Katowice - Ruch Chorzów

U-10 IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych E2
sobota, 21.09, godz. 15.00  Ruch Chorzów - MKS Śląsk Świętochłowice (Kresy, ul. Wolności, Chorzów)

wtorek, 24.09, godz. 17.00  Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice (Kresy, ul. Wolności, Chorzów) 


 14 - 20 WRZEŚNIA 2019 


Drużyny naszej Akademii rozpoczną serię spotkań ligowych w najbliższą sobotę, 14 września, a potrwa ona aż do wtorku.

Na własnym terenie podejmiemy GKS Jastrzębie, RKS Raków Częstochowa, UKS Jedność Siemianowice Śląskie, SMS Ruda Śląska, z kolei w meczach wyjazdowych „Niebiescy” zagoszczą na boiskach GKS-u Tychy, UKS-u Ruch Radzionków, MUKP-u Dąbrowa Górnicza oraz UKS-u Ruch Chorzów.

Przypomnijmy, iż juniorzy młodsi z Ligi Centralnej U17 zaplanowany na najbliższy weekend mecz z Rozwojem Katowice rozegrali awansem w ubiegłą środę. Drużyna Pawła Drapały pokonała katowiczan 4:0, a na listę strzelców wpisali się: Krystian Mucha, Piotr Starzyński, Igor Bujoczek oraz Ksawery Kwiatkowski.

Dwa spotkania w sobotę, cztery w niedzielę, a z rozpoczęciem nowego tygodnia kolejne dwa. Oto nasz tygodniowy plan ligowy:

U-19 I Liga Wojewódzka A1
niedziela, 15.09 - godz. 11.00 KP GKS Tychy - Ruch Chorzów

U-17 II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1
sobota, 14.09, godz. 11.00 Ruch Chorzów – GKS 1962 Jastrzębie (boisko przy ul. Filarowej, Chorzów)

U-15 II Wojewódzka Liga Trampkarz C1
niedziela, 15.09, godz. 9.00 UKS Ruch Radzionków - Ruch Chorzów

U-14 II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych C2
sobota, 14.09, godz. 09.00 Ruch Chorzów – RKS Raków Częstochowa (boisko przy ul. Filarowej, Chorzów)

U-13 IV Okręgowa Liga Młodzików D1
niedziela, 15.09, godz. 09.00 Ruch Chorzów S.A. - UKS Jedność Siemianowice Śl. (boisko przy ul. Filarowej, Chorzów)

U-12 III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych D2
niedziela, 15.09, godz. 13.00 MUKP Dąbrowa Górnicza - Ruch Chorzów

U-11 IV Okręgowa Liga Orlików E1
poniedziałek, 16.09, godz. 17.30 Ruch Chorzów – SMS Ruda Śląska (Kresy, ul. Wolności 139, Chorzów)

U-10 IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych E2
wtorek, 17.09, godz. 17.30 UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów


7 - 13 WRZEŚNIA 2019 


Sobota przyniesie nam tylko jedno spotkanie ligowe - juniorzy starsi zmierzą się na własnym terenie z GKS-em Jastrzębie.

Za to niedziela będzie obfitowała w aż sześć pojedynków, w których nasze drużyny zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Gieksa Katowice, APN-em Knurów, UKS-em Akademia 2012, Pomologią Prószków oraz Unią Kosztowy.
W jedynym domowym niedzielnym pojedynku trampkarze U15 podejmą z kolei Skrę Częstochowa.

W środku tygodnia rozegrane zostaną kolejne cztery spotkania - nasza drużyna orlików zagości w Siemianowicach na boisku APN-u, z kolei w roli gospodarza Niebiescy wystąpią w trzech spotkaniach z katowiczanami - dwukrotnie będzie to GKS Gieksa Katowice, a raz Rozwój. .

Oto nasz plan ligowy na nadchodzące dni! 

U-19 I Liga Wojewódzka 

07.09, godz. 11.00  Ruch Chorzów - GKS 1962 Jastrzębie 

U-17 Liga Centralna

08.09, godz. 16.00  PLUKS Pomologia Prószków - Ruch Chorzów

11.09, godz. 16.30  Ruch Chorzów - Rozwój Katowice   

U-17 II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych 

08.09, godz. 13.30  GKS Gieksa Katowice - Ruch Chorzów 

U-15 II Wojewódzka Liga Trampkarzy 

08.09, godz. 9.00  Ruch Chorzów - KS Skra Częstochowa   

U-14 II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych 

08.09, godz. 12.00 APN Knurów - Ruch Chorzów  

U-13  IV Okręgowa Liga Młodzików 

08.09, godz. 09.00  LKS Unia Kosztowy - Ruch Chorzów S.A.

U-12  III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

08.09, godz. 13.00  UKS Akademia 2012 - Ruch Chorzów 

12.08, godz. 15.15  Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice

U-11  IV Okręgowa Liga Orlików

09.09, godz. 17.00  UKS Jedność Siemianowice Śl. - Ruch Chorzów

12.09, godz. 17.30  Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice 

U-10  IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych 

Zaplanowane na 10.09 spotkanie ze Śląskiem Świętochłowice przełożone zostało na 21 września o godz. 15.00.

Najbliższy mecz: 17.09, godz. 17.30  UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów

Źródło: własne 

 

 

Źródło: własne 

 

NASI PARTNERZY