Tygodniowy plan ligowy

Przed nami kolejnych jedenaście ligowych spotkań!  Pięć z nich rozegranych zostanie w sobotę, trzy w niedzielę, a z początkiem nowego tygodnia kolejne trzy. 

Na własnym terenie wystąpimy czterokrotnie, mierząc się z Gwarkiem Zabrze, Górnikiem Zabrze, Spartą Katowice oraz Lechią 06 Mysłowice, natomiast w charakterze gości zagramy ze Skrą Częstochowa, Academią Espanola, Siódemką Tychy, Rozwojem Katowice, MUKP-em Dąbrowa Górnicza oraz dwukrotnie ze Stadionem Śląskim Chorzów. 

Sprawdźcie nasz plan ligowy na najbliższe dni! 

U-19 I Liga Wojewódzka A1

sobota, 28.09, godz. 10.00  Stadion Śląski Chorzów -  Ruch Chorzów 

U-17  Centralna Liga Juniorów
sobota, 28.09, godz. 10.00  Ruch Chorzów - Górnik Zabrze (boisko boczne, Cicha 6)

U-17 II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1
sobota, 28.09, godz. 11.00   Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze (Kresy, Wolności 139) 

U-15 II Wojewódzka Liga Trampkarz C1
niedziela, 29.09, godz. 9.00  KS Siódemka Tychy - Ruch Chorzów 

U-14 II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych C2
sobota, 28.09, godz. 10.00  Skra Częstochowa - Ruch Chorzów  

U-13 IV Okręgowa Liga Młodzików D1
niedziela, 29.09, godz. 13.00  Stadion Śląski Chorzów - Ruch Chorzów S.A.

czwartek, 03.10, godz. 16.30   Ruch Chorzów - Lechia 06 Namysłów (Kresy, Wolności 139)

U-12 III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych D2
niedziela, 29.09, godz. 11.00  Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 

środa, 02.10, godz. 17.30  MUKP Dąbrowa Górnicza - Ruch Chorzów 

U-11 IV Okręgowa Liga Orlików E1
poniedziałek, 30.09, godz. 17.00  Ruch Chorzów - BKS Sparta Katowice (Kresy, Wolności 139)

U-10 IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych E2
sobota, 28.09, godz. 10.40  Academia Espanola - Ruch Chorzów 


21 - 27 WRZEŚNIA 2019 



Osiem domowych pojedynków i pięć spotkań wyjazdowych - oto nasz plan ligowy na najbliższy tydzień! 

Do Chorzowa zawitają: Piast Gliwice, Gwarek Zabrze, Polonia Bytom, Rozwój Katowice, Śląsk Świętochłowice, GKS Gieksa Katowice, na własnym terenie podejmiemy też dwukrotnie Stadion Śląski Chorzów. 

W meczach wyjazdowych zmierzymy się z kolei ze Śląskiem Wrocław, Zagłębiem Sosnowiec, APN-em Knurów, Slavią Ruda Śląska oraz Rozwojem Katowice. 

Aż sześć spotkań w sobotę, zaledwie dwa w niedzielę, a w tygodniu kolejne cztery. Sprawdźcie szczegóły!  

U-19 I Liga Wojewódzka A1
sobota, 21.09, godz. 11.00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice (Cicha 6, Chorzów)

U-17  Centralna Liga Juniorów
sobota, 21.09, godz. 12.00  Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów

U-17 II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1
sobota, 21.09, godz. 11.00  Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 

U-15 II Wojewódzka Liga Trampkarz C1
sobota, 21.09, godz. 9.00  Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze (ul. Filarowa, Chorzów)

środa, 25.09, godz. 19.00  APN Knurów - Ruch Chorzów

U-14 II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych C2
sobota, 21.09, godz. 11.00  Ruch Chorzów – BS Polonia Bytom (Kresy, ul. Wolności, Chorzów) 

U-13 IV Okręgowa Liga Młodzików D1
niedziela, 22.09, godz. 10.00  Slavia Ruda Śl. - Ruch Chorzów S.A.

czwartek, 26.09, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów (Kresy, ul. Wolności, Chorzów)

U-12 III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych D2
niedziela, 22.09, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów (ul. Filarowa, Chorzów)

środa, 25.09, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Rozwój Katowice (Kresy, ul. Wolności, Chorzów)

U-11 IV Okręgowa Liga Orlików E1
poniedziałek, 23.09, godz. 16.30 Rozwój Katowice - Ruch Chorzów

U-10 IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych E2
sobota, 21.09, godz. 15.00  Ruch Chorzów - MKS Śląsk Świętochłowice (Kresy, ul. Wolności, Chorzów)

wtorek, 24.09, godz. 17.00  Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice (Kresy, ul. Wolności, Chorzów) 


 14 - 20 WRZEŚNIA 2019 



Drużyny naszej Akademii rozpoczną serię spotkań ligowych w najbliższą sobotę, 14 września, a potrwa ona aż do wtorku.

Na własnym terenie podejmiemy GKS Jastrzębie, RKS Raków Częstochowa, UKS Jedność Siemianowice Śląskie, SMS Ruda Śląska, z kolei w meczach wyjazdowych „Niebiescy” zagoszczą na boiskach GKS-u Tychy, UKS-u Ruch Radzionków, MUKP-u Dąbrowa Górnicza oraz UKS-u Ruch Chorzów.

Przypomnijmy, iż juniorzy młodsi z Ligi Centralnej U17 zaplanowany na najbliższy weekend mecz z Rozwojem Katowice rozegrali awansem w ubiegłą środę. Drużyna Pawła Drapały pokonała katowiczan 4:0, a na listę strzelców wpisali się: Krystian Mucha, Piotr Starzyński, Igor Bujoczek oraz Ksawery Kwiatkowski.

Dwa spotkania w sobotę, cztery w niedzielę, a z rozpoczęciem nowego tygodnia kolejne dwa. Oto nasz tygodniowy plan ligowy:

U-19 I Liga Wojewódzka A1
niedziela, 15.09 - godz. 11.00 KP GKS Tychy - Ruch Chorzów

U-17 II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych B1
sobota, 14.09, godz. 11.00 Ruch Chorzów – GKS 1962 Jastrzębie (boisko przy ul. Filarowej, Chorzów)

U-15 II Wojewódzka Liga Trampkarz C1
niedziela, 15.09, godz. 9.00 UKS Ruch Radzionków - Ruch Chorzów

U-14 II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych C2
sobota, 14.09, godz. 09.00 Ruch Chorzów – RKS Raków Częstochowa (boisko przy ul. Filarowej, Chorzów)

U-13 IV Okręgowa Liga Młodzików D1
niedziela, 15.09, godz. 09.00 Ruch Chorzów S.A. - UKS Jedność Siemianowice Śl. (boisko przy ul. Filarowej, Chorzów)

U-12 III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych D2
niedziela, 15.09, godz. 13.00 MUKP Dąbrowa Górnicza - Ruch Chorzów

U-11 IV Okręgowa Liga Orlików E1
poniedziałek, 16.09, godz. 17.30 Ruch Chorzów – SMS Ruda Śląska (Kresy, ul. Wolności 139, Chorzów)

U-10 IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych E2
wtorek, 17.09, godz. 17.30 UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów


7 - 13 WRZEŚNIA 2019 



Sobota przyniesie nam tylko jedno spotkanie ligowe - juniorzy starsi zmierzą się na własnym terenie z GKS-em Jastrzębie.

Za to niedziela będzie obfitowała w aż sześć pojedynków, w których nasze drużyny zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Gieksa Katowice, APN-em Knurów, UKS-em Akademia 2012, Pomologią Prószków oraz Unią Kosztowy.
W jedynym domowym niedzielnym pojedynku trampkarze U15 podejmą z kolei Skrę Częstochowa.

W środku tygodnia rozegrane zostaną kolejne cztery spotkania - nasza drużyna orlików zagości w Siemianowicach na boisku APN-u, z kolei w roli gospodarza Niebiescy wystąpią w trzech spotkaniach z katowiczanami - dwukrotnie będzie to GKS Gieksa Katowice, a raz Rozwój. .

Oto nasz plan ligowy na nadchodzące dni! 

U-19 I Liga Wojewódzka 

07.09, godz. 11.00  Ruch Chorzów - GKS 1962 Jastrzębie 

U-17 Liga Centralna

08.09, godz. 16.00  PLUKS Pomologia Prószków - Ruch Chorzów

11.09, godz. 16.30  Ruch Chorzów - Rozwój Katowice   

U-17 II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych 

08.09, godz. 13.30  GKS Gieksa Katowice - Ruch Chorzów 

U-15 II Wojewódzka Liga Trampkarzy 

08.09, godz. 9.00  Ruch Chorzów - KS Skra Częstochowa   

U-14 II Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych 

08.09, godz. 12.00 APN Knurów - Ruch Chorzów  

U-13  IV Okręgowa Liga Młodzików 

08.09, godz. 09.00  LKS Unia Kosztowy - Ruch Chorzów S.A.

U-12  III Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych

08.09, godz. 13.00  UKS Akademia 2012 - Ruch Chorzów 

12.08, godz. 15.15  Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice

U-11  IV Okręgowa Liga Orlików

09.09, godz. 17.00  UKS Jedność Siemianowice Śl. - Ruch Chorzów

12.09, godz. 17.30  Ruch Chorzów - GKS Gieksa Katowice 

U-10  IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych 

Zaplanowane na 10.09 spotkanie ze Śląskiem Świętochłowice przełożone zostało na 21 września o godz. 15.00.

Najbliższy mecz: 17.09, godz. 17.30  UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów

Źródło: własne 

 

 

Źródło: własne 

 

NASI PARTNERZY