ZNAMY TERMIN NABORÓW DO KLAS SPORTOWYCH!
WZNAWIAMY TRENINGI W TRYBIE TYMCZASOWYM!

Informacja o płatności składek członkowskich.

W związku z ostatnimi zawirowaniami dotyczącymi wpłat na konto z tytułu członkostwa zawodników w naszej Akademii oraz udziału w zgrupowaniach informujemy, że po wyjaśnieniu  nieścisłości i przyszłego dysponowania wpłatami wszelkie należności nadal będą przyjmowane  w formie przelewu na podane konto bankowe:

Santander Bank Polska S.A. numer rachunku: 22 1090 2024 0000 0001 3493 7637.

Prosimy o dokonywanie wpłat miesięcznych składek w wysokości 80,00 zł  do 20-go dnia każdego miesiąca, wpisując w tytule przelewu: imię i nazwisko dziecka, rocznik oraz miesiąc za jaki jest uiszczana płatność, np.:

- Jakub Kowalski, 2004, składka za 08/2019 -

Składki pobierane są z góry za każdy miesiąc (poza miesiącem lipcem, w którym nie prowadzimy zajęć).

W przypadku uczestnictwa w treningach rodzeństwa łączna składka miesięczna wynosi: 

- dwoje dzieci - 60 złotych za 1 dziecko  
- troje i więcej dzieci - 50 złotych za 1 dziecko 

Ważne informacje! 

Brak udziału w zajęciach nie zwalnia z opłaty składki członkowskiej. Nieobecności nieusprawiedliwione oraz pojedyncze, nie podlegają odpracowaniu lub rozliczeniu. W momencie rezygnacji osoba automatycznie zostaje wykreślona z miesięcznych opłat.

W przypadku braku wpłaty składek, Akademia zastrzega sobie możliwość podjęcia stosownych decyzji, np.: po wcześniejszym upomnieniu przez trenera prowadzącego o braku wpłaty – odmowy udziału zawodnika w treningu lub meczach.

W celu regularnego opłacania składek proponujemy wykonać stałe zlecenie w swoim banku co ułatwi sprawne i terminowe wpłaty.

Źródło: własne 

 

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów S A  OI                                                                                                 Polityka prywatności