Plan sparingów w okresie jesienno-zimowym - aktualizacje

Nierozłącznym towarzyszem treningów w przerwie jesienno - zimowej są, oczywiście, bezpośrednie konfrontacje z wymagającymi rywalami oraz zgrupowania przygotowawcze.
Wzorem lat ubiegłych nasze drużyny juniorskie, trampkarze oraz grupy młodzików i orlików sprawdzą się przed startem rozgrywek w meczach kontrolnych oraz turniejach, a także wyjadą na obozy zimowe, które w tym roku odbędą się w Barcicach, Rewalu oraz Jarocinie. 

Poniżej przedstawiamy plan meczów kontrolnych wraz z uzupełnianymi na bieżąco wynikami.

PLAN MECZÓW KONTROLNYCH I TURNIEJÓW

U-18 / Liga Centralna

01.12, godz. 11.00 - Ruch Chorzów - Raków Częstochowa (rezerwy) 2:1 (bramki: Hołoś, Swikszcz)

07.12, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Garbarnia Kraków 3:1 (Klisiewicz -2, Swikszcz)

18.01, godz. 15.30  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 0:0

26.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Śląsk Świętochłowice 

02.02, godz. 14.00  Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze  

06.02, godz. 18.00  Ruch Chorzów - AKS Mikołów

9-16.02 Zgrupowanie w Jarocinie 

13.02, godz. ??  Ruch Chorzów - Błękitni Wronki 

16.02, godz. ??  Ruch Chorzów - Warta Poznań 

23.02, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Koszyce 

02.03, godz. 12.00  Ruch Chorzów - MKS Myszków 


 

U-17 / Liga Centralna

21.11, godz. 08.00  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów  5:1

04.12, godz. 17.00  Ruch Chorzów - Lukam Skoczów 3:0 (Matys, Wójtowicz, Cioch)

08.12, godz. 9.00 - Ruch Chorzów - GKS Katowice 0:2

14.12, godz. 14.30 - Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 1:2 (Kolec)

12.01, godz. ?? - MFK Żilina - Ruch Chorzów 4:0

19.01, godz. 12:00  Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 1:1 (Rotuski - karny) 

25.01, godz. 08.00  UKS Ruch Chorzów - Ruch Chorzów 

26.01, godz. 14.00  Ruch Chorzów - SMS Łódź

01.02, godz. ??  Escola Varsovia - Ruch Chorzów

9 - 16.02 Zgrupowanie w Jarocinie

10.02, godz. ??  Lech Poznań - Ruch Chorzów 

13.02, godz. ??  Błękitni Wronki - Ruch Chorzów 

16.02, godz. ??  Warta Poznań - Ruch Chorzów 

23.02, godz. 10.00  Ruch Chorzów - Lokomotiv Koszyce 

02.03, godz. 12.00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 


 

U-17 / II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

23.11, godz. 17.00  MKS Żory - Ruch Chorzów 1:0

30.11, godz. 13.30  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów 4:0 (bramki: Roguła, Janicki, Wawrzyniuk, (samobójcza)

12.01, godz. 11.00  MSK Żilina - Ruch Chorzów 3:0

19.01, godz. 14.00  Ruch Chorzów - UKS Ruch Radzionków 4:1 (Bujoczek - 2, Kwiatkowski, Parchettka) 

26.01, godz. 16.00  Ruch Chorzów - UKS SMS Łódź

29.01, godz. 16.30  Ruch Chorzów - Siódemka Tychy 

03.02, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Widzew Łódź 

05.02, godz. 16.30  Ruch Chorzów - Polonia Łaziska

08.02, godz. 16.30  Ruch Chorzów - MKS Żory 

16 - 23.02 Zgrupowanie w Rewalu 

02.03, godz. 14.00  Ruch Chorzów - Wisła Kraków

09.03, godz. 10.00  Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 


 

U-15 / I Wojewódzka Liga Trampkarzy 

30.11, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze 2:1 (bramki: Kolec, Bujoczek)

07.12, godz. 13.30  Ruch Chorzów - UKS Ruch Chorzów '03  2:1 (bramki: Wacławski, Bąk) 

12.12, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 3:2 (Starzyński x 2, Kolec) 

12.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - SMS Ruda Śl. '03  0:0

21.01, godz. 16.00  Ruch Chorzów - Grunwald Ruda Śl.

27.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Odra Wodzisław

02.02, godz. 14.00  Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 

16 - 23.12 Zgrupowanie w Rewalu 

08.03, godz. ??, Ruch Chorzów - ??


 

U-14 / III Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych

01.12, Ruch Chorzów - ROW Rybnik  3:0 (bramki: Łosik -2, Skała)

18.01 - Ruch Chorzów - Pogoń Ruda Śląska 6:0 (Łosik -2, Sęk-2, Skała, Polok) 

19.01, - Turniej Knurów 

26.01, - Turniej Łaziska 

03.02, godz. 14.00 Ruch Chorzów - ROW Rybnik

09.02. godz. 12.00  Ruch Chorzów - Polonia Bytom

16 - 23.02 Zgrupowanie w Rewalu 

03.03, godz. 12.00  Ruch Chorzów - ??


 

U-13 / III Wojewódzka Liga Młodzików

01.12, godz. 09.00  Ruch Chorzów - Tyski Sport 0:5 (0:0)

05.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Gwarek Zabrze (odwołany z powodu warunków atmosferycznych)

13.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - Polonia Bytom (odwołany)

17.01, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Śląsk Świętochłowice 4:1 (Lenert, Wleciałowski, Sołtys, Imiolek) 

19.01 - turniej w Pszczynie

26.01, godz. 12.00  GKS Tychy - Ruch Chorzów 

30.01, godz. 18.00 - do ustalenia 

02.02 - turniej Łaziska Górne 

16 - 23.02 Zgrupowanie w Rewalu 

27.02, godz. 18.00 - do ustalenia

16.03, GKS Katowice - Ruch Chorzów 


 

U-12 / IV Okręgowa Liga Młodzików Młodszych 

02.12, godz. 10.00  Ruch Chorzów - MUKP Dąbrowa - Górnicza 3:5 (Bogusz, Rossmann, Gielza)

12.01, godz. 09.00  Polonia Bytom - Ruch Chorzów 2:3 (Sęktas-2, Pastuszka)

14.01, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 0:4

20.01, godz. 12.00  Ruch Chorzów - TS Podbeskidzie 3:2 (Sęktas -3) 

9 - 16.02  Zgrupowanie w Barcicach

28.02, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Promotor Zabrze 

03.03, godz. 14.00  Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 

21.03, godz. 18.00  Ruch Chorzów - ??

28.03, godz. 18.00  Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 


 

U-11 / IV Liga Orlików 

24,11, Polonia Bytom - Ruch Chorzów 5:20

08.12, Ruch Chorzów - MKS Żory (dwumecz: 9:4 oraz 8:7)

09.12  - MKS Żory - Ruch Chorzów (dwumecz: 7:8 oraz 4:9)

12.01 - Turniej w Poczesnej 

14.01 - Ruch Chorzów - SMS Ruda Śląska 12:4   ;    9:4

20.01 - Turniej w Jastrzębiu Zdrój 

02.02 - Turniej w Siemianowicach Ś.

9 - 16.02  Zgrupowanie w Barcicach

03.03 - Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 

04.03 - Ruch Chorzów - Gwarek Ornontowice 


 

U10 / IV Okręgowa Liga Orlików Młodszych 

10.12, godz. 18.00 Ruch Chorzów - KSPN Pogoń Kraków

15.12, godz. 10.00 Ruch Chorzów - GKS Bełchatów

05.01 - Ruch Chorzów - Unia Bieruń Start 

02.02 - Ruch Chorzów - GKS Bełchatów

08.02 - Gwarek Ornontowice - Ruch Chorzów 

Źródło: własne

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski