Zastanawiacie się komu przekazać 1 % podatku? Mamy dla Was propozycję - UKS Ruch Chorzów!

Z początkiem 2018 roku wznawiamy akcję "Niebieski 1%". Każdy podatnik może w swoim rozliczeniu podatkowym (PIT) bezpłatnie i niezależnie od wysokości swoich dochodów przekazać 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego, jaką jest Uczniowski Klub Sportowy "Ruch" Chorzów. 

UKS Ruch Chorzów chcąc stale podnosić poziom szkolenia, wyposażenia i przeciwdziałania patologiom społecznym poprzez sport dzieci i młodzieży zwraca się w uprzejmą prośbą o wsparcie z tego tytułu. Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku 

Można to uczynić w sposób tradycyjny, wpisując numer KRS (0000346319) w pole nr 137 w druku PIT-37 lub korzystając z Programu e-pity (pobierz tutaj), gdzie nasz numer KRS jest wstawiony automatycznie. 

Aby pobrać bezpłatny program, po kliknięciu w link lub banner należy wybrać opcję "Pobierz" z zakładki aktywne deklaracje. Po instalacji można przejść do wypełnienia PIT-u. 

Będąc partnerem Ruchu Chorzów S.A. naszym celem jest także zasilanie szeregów pierwszego zespołu. W ostatnich latach z UKS-u do Ruchu trafili chociażby: Maciej Urbańczyk, Miłosz Trojak, Michał Helik, Kamil Lech, Przemysław Bargiel, Jakub Wagner, Michał Koj, Michał Rutkowski, Bartłomiej Kulejewski, Dominik Małkowski, Patryk Sikora czy Jakub Bielecki. 

Środki pozyskane w zeszłym roku przeznaczone zostały na naszych podopiecznych w postaci koszulek polo, koszulek treningowych, piłek oraz dofinansowania obozu letniego. 

Okaż "Niebieskie" serce i przekaż 1% swojego podatku na szkolenie kolejnych niebieskich talentów. 

Numer KRS: 0000346319 
Nazwa OPP: Uczniowski Klub Sportowy "Ruch" Chorzów 

Możesz także wspomóc UKS Ruch Chorzów przekazując darowiznę na numer konta ING Banku Śląskiego: 47 1050 1243 1000 0022 9181 3166. 

Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy! 

Uczniowski Klub Sportowy "Ruch" ChorzówWypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku 

NASI PARTNERZY

 
 
 
 

  Ruch Chorzów SA w restrukturyzacji  Wszelkie prawa zastrzeżone                                                                                                                                                                                    - Wykonanie Michał Brzozowski